Кошик
221 відгук
Киев Киевосвятошинский район с. Новоселки васильковская 2-а, Київ, Україна
+380 (98) 016-43-56
+380 (66) 924-07-06
ТОВ "Алтіс Авто" магазин TIR запчастин для вантажних автомобілів

Сайлентблоки Daf

За амортизацію та зниження вібрації під час переміщення авто відповідають сайлентблоки. Внаслідок різних причин запчастини можуть виходити з ладу, що може призвести до зменшення комфорту під час керування транспортним засобом, і як наслідок, аварійної ситуації. 

В Україні купити сайлентблоки Daf для вантажівок можна на сайті компанії (Київ) напряму від світових виробників. Серед величезного асортименту моделей DAF підібрати деталь можна приватному покупцеві та майстру станції технічного обслуговування. Переглянувши каталог зручно купити сертифіковану продукцію без переплат. 

Які сайлентблоки DAF можна купити на сайті 

Серед величезного асортименту продукції на сайті можна придбати сайлентблоки DAF різної модифікації. Це сайлентблоки кабіни, стабілізатора та ресори на різні моделі автомобіля.

Крім того, можна замовити втулку стабілізатора, яка є незамінною частиною вузла та забезпечує надійне з'єднання стабілізатора з іншими елементами системи. 

Щоб виконати дрібний ремонт сайлентблоків можна замовити ремкомплект реактивної тяги, що дозволить вчасно відновити функціональність запчастини без необхідності її заміни в цілому. Він містить всі необхідні елементи для самостійного відновлення роботи. 

Коли варто замінити сайлентблоки «ДАФ»

Замінити пошкоджені сайлентблоки «ДАФ» новими варто тоді, коли під час гальмування або розгону виникає нехарактерний скрежет в області розташування вузла. 

Зношені сайлентблоки напряму впливають на керованість транспортним засобом, при вході в поворот можна відчути нестабільність авто та відхилення його від траєкторії. Крім того, зі зламаного вузла може просочуватися мастило. 

Не варто зволікати із діагностикою цього вузла, оскільки ігнорування проблеми може призвести до виходу з ладу інших елементів, що потягне за собою дороговартісний ремонт.

Якісні сайлентблоки DAF для вантажівок від виробника

Якісні сайлентблоки DAF для вантажівок можна придбати напряму від виробника на сайті, що дозволить не тільки заощадити кошти, а й дорогоцінний час, який може бути витрачений на пошук оригінальної деталі. Серед асортименту пропозицій є запчастини світових виробників, які займають лідируючі позиції на ринку.

На сайті інтернет-магазину можна ознайомитися із відгуками задоволених клієнтів, що свідчить про високий рівень сервісу. Підібрати будь-яку запчастину допоможуть кваліфіковані консультанти.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner