Кошик
221 відгук
Киев Киевосвятошинский район с. Новоселки васильковская 2-а, Київ, Україна
+380 (98) 016-43-56
+380 (66) 924-07-06
ТОВ "Алтіс Авто" магазин TIR запчастин для вантажних автомобілів

Фільтра Renault Magnum

Для забезпечення стабільної та успішної роботи автомобільної системи використовуються різні фільтри:
  • повітряні;
  • паливні;
  • масляні;
  • салонні;
  • глибокого очищення.

На сайті інтернет-магазину представлені запчастини для автомобіля «Рено Магнум» від кращих виробників за мінімально можливої вартості. Всі деталі на Renault Magnum володіють певним терміном експлуатації, по закінченню якого потребують заміни.

 

Якісні паливні і масляні фільтри «Рено Магнум»

 

Запорукою безперебійної роботи двигуна є чисте паливо, якість якого забезпечує фільтр. Він запобігає підвищення температури під час роботи двигуна, а також утримує на належному рівні потужність двигуна. Своєчасна заміна паливного фільтра позбавить від дорогого ремонту і гарантує повноцінну роботу автомобіля.

 

Завдання салонних і повітряних фільтрів на Renault Magnum

 

Очистити повітря в салоні можна, встановивши спеціальний фільтр, який ефективно зменшує концентрацію шкідливих компонентів. Він не пропускає пил і алергени в салон автомобіля, що надходять через вентиляційні отвори системи кондиціонування або обігріву.

Повітряний фільтр на Renault Magnum запобігає забрудненню горючої суміші, яка отримує потрібний для процесу горіння кисень в певному обсязі. Якщо з вихлопної труби з'явився чорний дим, а витрата палива збільшився, варто подумати про заміну запчастини.

 

Оригінальні фільтра глибокого очищення

 

Головним призначенням фільтра глибокого очищення є фільтрування палива від великих частинок механічних домішок. Він працює за принципом відстійника. Якісна деталь продовжить термін експлуатації механізму в цілому.

Оформивши замовлення в інтернет-магазині можна насолоджуватися безперебійною роботою автомобіля Renault Magnum довгий період.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner