Кошик
221 відгук
Киев Киевосвятошинский район с. Новоселки васильковская 2-а, Київ, Україна
+380 (98) 016-43-56
+380 (66) 924-07-06
ТОВ "Алтіс Авто" магазин TIR запчастин для вантажних автомобілів

Запчастини для напівпричепів

Вантажні напівпричепи вимагають не менше уваги, ніж самі тягачі. Щоб дана різновид причепа, відрізняється тим, що її передня частина спирається на тягач, функціонувала коректно, їй необхідно вчасно проводити технічне обслуговування, а також змінювати запчастини. Купити запчастини для напівпричепів провідних німецьких і американських брендів, таких як Krone, Schmitz або Fruehauf, можна прямо зараз, через даний каталог. Ми пропонуємо самий багатий асортимент запчастин на вантажні напівпричепи в Україні. В каталозі широко представлені оригінальні комплектуючі від таких гігантів, як SAF і BPW.

Продукція може бути замовлена в різних кількостях. Будемо раді співпраці з приватними особами та представниками мережевих автопарків.

 

Оригінальні запчастини для Krone, Schmitz, Fruehauf

Якщо торгові марки Schmitz, Krone або Fruehauf сконцентровані безпосередньо на виробництві вантажних напівпричепів, то BPW, SAF та інші марки в каталозі спеціалізуються на виготовленні запчастин. Зверніть увагу, що, незважаючи на різницю у назві техніки і запчастин, багато моделі транспорту часто укомплектовані віссю або іншою деталлю SAF або BPW. Очевидно, що саме ці запчастини на вантажний напівпричіп має сенс вибирати і надалі.

Пропоновані комплектуючі відрізняються:

  • оригінальністю, що підтверджується документами і відповідним маркуванням;
  • високою стійкістю до зношування і високим навантаженням;
  • тривалим терміном експлуатації.

Якщо потрібно купити деталі для вантажних напівпричепів в Україні, ласкаво просимо в наш каталог.

 

Великий каталог запчастин SAF, BPW на вантажні напівпричепи

Оскільки розробники BPW SAF і працюють з низкою виробників, їх продукція сумісна з напівпричепами різної конструкції. Тому ми розділили каталог не за групами товарів для Krone, Schmitz  або Fruehauf, а за конструктивним призначенням деталей. Це дозволяє швидко та недорого купити запчастини для будь-якого вузла вашого вантажного напівпричепа.

Ми пропонуємо багатий вибір автозапчастин для спецтранспорту в Україні.

 

Надійні запчастини на напівпричіп в Україні

Чтобы купить запчасти на грузовые полуприцепы Fruehauf, Krone либо Schmitz, свяжитесь с нами любым удобным для вас способом. Возможно оформление заявки через данный онлайн каталог, а также заключение сделки в телефонном режиме. Получить комплектующие можно в любом населенном пункте. Способ оплаты, доставки, а также детали (адрес, сроки выполнения) оговариваются отдельно.

Заказывайте запчасти SAF и BPW для полуприцепов по наиболее выгодным ценам в Украине.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner