Кошик
221 відгук
Киев Киевосвятошинский район с. Новоселки васильковская 2-а, Київ, Україна
+380 (98) 016-43-56
+380 (66) 924-07-06
ТОВ "Алтіс Авто" магазин TIR запчастин для вантажних автомобілів

Сальники DAF

Враховуючи інтенсивну експлуатацію вантажного автомобіля сальники варто змінювати кожні 200 000 км. Головним завданням запчастини є герметизація проміжків між рухомими й нерухомими елементами вузла для попередження протікання мастила та інших технічних рідин. 

Сальники DAF, що вийшли з ладу варто неодмінно змінити, переглянувши каталог інтернет-магазину (Київ). На сайті можна купити запчастини для вантажівок за найпривабливішою вартістю в Україні. Можна замовити оптом і в роздріб сальники «ДАФ» від найкращих світових виробників без накруток.

Вибрати й купити сальники daf для вантажівок 

Щоб правильно підібрати та купити сальники daf в першу чергу необхідно визначитися із розміром вала та врахувати певні параметри оригінальної запчастини. 

При цьому головними показниками є значення внутрішнього та зовнішнього діаметра сальника та ширина самого виробу. Дані подаються в міліметрах. Якісна оригінальна запчастина в точності повторює параметри вийшовшого з ладу сальника. Крім того, враховується рівень тиску під час функціонування механізму та температурні показники, щоб функціонування вузла було довготривалим.

Коли не варто відкладати заміну сальників DAF 

Вийти з ладу сальники DAF можуть з причини природного зносу, але частіше це може бути через ігнорування технічного огляду та погану якість самої запчастини.

Визначити необхідність заміни деталі можна, виявивши протікання технічного мастила на місці стику елементів. Це свідчить про розгерметизацію сальника внаслідок його руйнування. Розв'язання проблеми може попередити поломку  системи гальмування. Така ситуація може з'являтись через неправильно підібрану змазку, часте переміщення по нерівні поверхні та порушення правил монтажу сальника.

Якісні сальники «ДАФ» напряму від виробника

Оригінальні сальники «ДАФ» повністю відповідають заявленим характеристикам та будуть відмінно виконувати поставлені задачі. Елементи виготовляються відповідно до вимог міжнародних стандартів якості з міцного, стійкого до зносу матеріалу на сучасному виробництві. Таким чином вдається знизити до мінімуму ризик придбання бракованих елементів. 

На сайті можна підібрати сальники ступиці та колінвала від надійних виробників, які багато років поспіль займають лідируючі позиції на ринку запчастин для вантажівок. 

Якісна деталь надійно захистить ступицю від зовнішніх чинників та забезпечить її функціональність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner