Кошик
221 відгук
Киев Киевосвятошинский район с. Новоселки васильковская 2-а, Київ, Україна
+380 (98) 016-43-56
+380 (66) 924-07-06
ТОВ "Алтіс Авто" магазин TIR запчастин для вантажних автомобілів

Тяги Daf

Положення коліс керованої осі daf залежить від стану тяг. Нехтування симптомами їх виходу з ладу може стати причиною повної втрати керованості вантажного автомобіля. Тому так важливо підтримувати технічний стан машини DAF, а при перших ознаках несправності замовити нові тяги.

В Україні купити якісні тяги «ДАФ» для вантажівок вигідно, замовивши їх на сайті (Київ). Переглянувши каталог інтернет-магазину можна вибрати оригінальну продукцію без переплат. Деталі відрізняються міцністю та зносостійкістю, тому будуть багато років поспіль виконувати свою задачу. Продукція має сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості та офіційну гарантію від виробника.

Тяги DAF для вантажівок: як виявити несправність 

У процесі переміщення транспортного засобу тяги DAF для вантажівок можуть виходити з ладу через природний знос або порушення правил керування. Водій може відчувати зниження комфорту під час водіння, коли сильніше відчуваються нерівності дорожнього полотна. 

Також на несправності може вказувати затримка реагування на рухи керма. Нехтуючи своєчасним технічним оглядом, повертати його плавно дуже важко. Пізніше кермо взагалі може не відповідати на команди. До того ж може додатися стук від мотора та в ділянці коліс під час повороту. Нехарактерний звук з'являється і при переміщенні автомобіля по нерівному дорожньому покриттю. 

Як часто необхідно змінювати тяги «ДАФ»

Важко сказати, коли точно необхідно змінювати тяги «ДАФ». Цей параметр залежить від стиля водіння авто та періодичності технічного огляду. Щоб тяги тривалий час виконували свою функцію важливо купити тільки якісні деталі від надійного виробника. 

Середній термін експлуатації запчастин становить близько 60 000 км. При цьому майстри рекомендують виконувати заміну запчастин попарно, що дозволяє поліпшити якість їзди. Після виконання роботи необхідно відкоригувати розвал коліс та впевнитись, що сусідні вузли також працюють у звичному режимі.

Якісні тяги DAF - запорука безпеки на дорозі 

Вирушаючи в дорогу кожному водію важливо впевнитись у функціональності транспортного засобу. Тому оригінальні тяги DAF стануть найкращим рішенням під час заміни вийшовших з ладу запчастин. На сайті можна підібрати деталі від найкращих світових виробників за приємною вартістю. 

Широкий асортимент моделей дозволяє підібрати будь-яку запчастину. Щоб замовити елемент можна орієнтуватись на марку власного автомобіля чи VIN-номер, консультанти сайту допоможуть зробити вибір як приватному покупцеві, так і підприємцю.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner