Генератор Iveco Eurostar, Eurotech, Eurotrakker, Stralis, S-Way, Trakker, Astra HD ➤ Bosch 0123525502

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CA1633
6 031 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0123525502 генератор на Iveco Eurostar, Eurotech, Eurotrakker, Stralis, S-Way, Trakker, Astra HD — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Сила струму (A) | 90 |
| Виліт шківа A (mm) | 90 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 58 |
| Тип роз'єму | PL42 |
| Вакуумний насос | No |
| Діаметр болта B + (mm) | M8 |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | 10.4 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | 10.5 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | M8 |
| Діаметр шківа | 69.1 |
| Загальна довжина (mm) | 198 |
| Застосування | Iveco |
| Кількість пазів шківа | 12 |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 15 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 7 |
| Радіус 1 | 90 |
| Радіус 2 | 90 |
| Тип або розмір D+ | Plug |
| Тип регулятора | IR |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 57.6 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 57.6 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 57.6 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 57.6 |
| Шків | SP |
Крос номери
| ELSTOCK | 484552,484557 |
| BEHR HELLA | 8EL737916001,8EL012584001 |
| HC-PARTS | CA1633IR,CA1633 |
| BOSCH | 0123525502,0986046040,F042303078,F042A03078,F042303077,F042205213 |
| TRANSPO | 12590N,20366N |
| LETRIKA | 11209629,AAN5434,IA9477,11209454,MG750,AAN5795 |
| KONCEPTIS | CBA1633IR |
| MESSMER | 210341A,210341,210341B,210772 |
| IVECO | 5043493381,5802122271,8036119,500331734,2995980,500315943,504028095,504109413,504114396,504114397,504349338,2998646,504349350,E504114396 |
| DELCO | 945170X,19094002,DRB6040,DRB6040N,8600498,DRA1356,DRA1356N,19092039,DB7150 |
| ISKRA | IA9441,11209454,MG750,AAN5795,IA9439,11209629,AAN5434,IA9477 |
| LUCAS | LEA0547,LEA0549,LRA02516,LRA2516 |
| MITSUBISHI | A004TA8492AM,A004T8491,A004TA8791,A004004TA8292,A4004TA8292,A4TA8492A,A4TA8492AM,A4TA0592,A4TA0594,A4TA8291,A4TA8292,A4TA8492,A004TA0592,A004TA8291,A004TA8292,A004TA8492,A004TA8792,A4TA8792 |
| PRESTOLITE | 860710GB,861285,860710GBA,861286,860712,860712GB,860712GBA |
| MOTORHERZ | ALB1633WA,ALM1633WA,ALB1633RB,ALD1633RB,ALM1633RB,ALM8633WA |
| WAI | 1316701BO,12590N,20289N,20366N |
| AS-PL | UD14588A,A0136,UD90430A,UD14584A,UD21020A,A0136PR,A5379,A5379S,A5378,A5378S,A0136BOSCH,A0136SR,A5378MITSUBISHI,A5379MITSUBISHI |
| CASCO | CAL10603ES,CAL10603OS,CAL10603RS,CAL35600OS,CAL35600RS,CAL10603,CAL35600,CAL10603AS,CAL10603GS,CAL35600AS,CAL35600GS,CAL35666 |
| KRAUF | ALB1633AN,ALB1633DD,ALB1633LK,ALB1633LP,ALB1633NW,ALB1633UX,ALB6633AN,ALB6633YX,ALB8633AN,ALB8633NW,ALB8633YX,ALB9633YX,ALM1633GB,ALM1633LK,ALM1633LP,ALM1633NW,ALM1633UX,ALM1633YX,ALM6633GB,ALM7633GB,ALM7633LK,ALM8633GB,ALM8633UX,ALM8633YJ,ALM9633GB,ALM9633NW,ALB1633,ALM1633BS |
| MAHLE | 72410417,11209629,IA9439,IA9441,IA9477,11209454,MG750,AAN5795,72460249,MG822 |
| UNIPOINT | ALT3523C,ALT3523,ALT3523A,F042A03078,F042A03077 |
| ZAUFER | 301N20048Z |
| LESTER | 12590,20406,20366 |
| PIC | 203052,2205305,2035277 |
| DRI | 218189904 |
| FIAT | 2998646 |
| RENAULT | 5003159433,5003317366,5003373944,5040280955,5040657766,5041094133,5041143966,5041143977 |
| CV PSH | 506501090,506501090380,506501090010,506501090130,506501090370,506501090372,506501090770,506501100 |
| SPIDAN | 6063SP |
| BUTEC | 861286 |
| EDR | 946040 |
| FRIESEN | 9945170,9990333F |
| ELECTROLOG | ALT1329SA,ALT5093SA,ALT5094SA |
| ATL | L45170,L46040,L68830 |
| WILSON | 90273424 |
| CNH | 504349338,504028095 |
| REAL | 101553,20101127,20137215,23037002,20101306BN,20101306OE,20137006BN,20137006OE |
| AD KUHNER | 301633RI,301633RIM |
| CARGO | 112427,115871,116019,F032112427 |
| MAGNETI MARELLI | 063731633010,MQA1633,943316331010,MARC1633,63731633010 |
| 3EFFE | ALTL117,PRAL117 |
| AINDE | CGB14134,CGB84552 |
| CEVAM | 2485 |
| ERA | 210341,210341A |
| GHIBAUDI | AG0059 |
| POWERMAX | 89214840 |
| ROBERTS | 22030110,23040106,23040106NOE |
| ROLLCO | ALT555 |
| SANDO | 20106030,20106031,20356000,20356001 |
| WOODAUTO | ALT10537,ALT31301,MITA4TA8492,MITA4TA8792,ALT20047 |
| REMA PARTS | CA1633 |
| SIDAT | A24MH0157A2 |
| FARCOM | 111553,111512 |
| QUINTON HAZELL | 9990333 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 218189904 |
| BIRKSON | BK11N25502 |
| BL | 028029 |
| WPS | 20289N,20366N |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Iveco, EuroTrakker |
| Сумісність з моделлю | Astra, EuroStar, Trakker |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | EuroTech |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | AS-PL A0136; BOM-Prestolite 860712GBA; Bosch F042205213; Iveco Motors E504114396; Lucas LRA02516; Mitsubishi A004TA8792; WAI 20366N |
| Користувальницькі характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Ціна: 6 031 ₴



