Генератор Mercedes-Benz Actros, Atego, Axor, Econic, Unimog ➤ Bosch 0986040263

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CA1593
5 038 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0986040263 генератор на Mercedes-Benz Actros, Atego, Axor, Econic, Unimog — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Сила струму (A) | 80 |
| Виліт шківа A (mm) | 108.5 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 80 |
| Вакуумний насос | No |
| Діаметр болта B + (mm) | M8 |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | 12.5 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | 11 |
| Діаметр монтажного отвору D3 (mm) | 12.5 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 12 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 12 |
| Діаметр шківа | 76.5 |
| Загальна довжина (mm) | 188 |
| Застосування | Mercedes-Benz |
| Кількість пазів шківа | 9 |
| Наявність тахометру/мотогодин | W |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 22 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 10 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 2 | 50 |
| Радіус 1 | 93 |
| Радіус 2 | 90 |
| Радіус 3 | 90 |
| Тип або розмір D+ | M4 |
| Тип або розмір тахометра/мотогодин | M5 |
| Тип крильчатки охолодження | EF |
| Тип регулятора | IR |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 80 |
| Шків | SP |
Крос номери
| ELSTOCK | 482937,483687 |
| BEHR HELLA | 8EL737887001,8EL012584121 |
| HC-PARTS | CA1593IR,CA1593 |
| BOSCH | 0120469115,0120469116,0986039790,0986040260,0986041570,6033GB3019,6033GB3022,6033GB3027,0986B04509,0120469118,0986039791,F042301007,F042A01007,0120469117,0986040263,6033GB3090,1986A00748,0986039793,0986041573 |
| TRANSPO | 12386N |
| LETRIKA | IA9412,IA9429,IA9443,IA9445,11209442,MG503,MG586,AAN3119 |
| KRAUF | ALB1593,ALB1593KL,ALB1593LK,ALB1593NW,ALB1593UX,ALB1593YX,ALB6593NW,ALB9593NW,ALB9593UX,ALB9593YX,ALB1593DD |
| MESSMER | 210303A,210303,210303B,210303HQ,210303R,210307,210307B |
| DAF | 1516501R |
| KHD | 1180903,1182113 |
| MERCEDES BENZ | 0091547102,101549002,0121545702,A009154980280,A010154900280,A010154910280,A0121545702,009154980280,009154970280,010154910280,A009154970280,0091549702,0091549802,0101549002,0101549102,A0091549702,A0091549802,A0101549002,A0101549102,91549702,9154970280,91549802,9154980280,10154900280,101549102,10154910280 |
| EFEL | 100443,100563 |
| CARGO | 116654,240840,112561,F032112561,F032240840 |
| MOTORHERZ | CA1593IRCN,ALB1593RB,ALB1593WA |
| WAI | 1346825W,12386N |
| ZAUFER | 301N20149Z |
| MAHLE | 11209421,AAN3111,IA9412,IA9429,IA9429S,11209442,MG503,MG586,AAN3119 |
| EUROTEC | 12040260,12039790 |
| LESTER | 12386 |
| PIC | 2205195,2205195A |
| DRI | 525110804,525111804 |
| CV PSH | 556021080,556025080,556025080010,556025080215,556025080311,556021080010,556021080390 |
| SPIDAN | 6047SP |
| EDR | 940260 |
| FRIESEN | 9940260F,9939790F,9939790 |
| WILSON | 90156609 |
| DIXIE | 16068211,A6464 |
| JOHN DEERE | SE501840,TTDC221717,TTDC222013 |
| YANMAR | 11209442517 |
| ATL | A70840 |
| UNIPOINT | ALT0103X,ALT0103A,F042A01007 |
| ELECTROLOG | ALT1269SA |
| AD KUHNER | 301593RI,301593RIB,301593RIK,301593RIM |
| AS-PL | A0007 |
| BOMAG | 05716065,5716065 |
| CASCO | CAL10608 |
| BUTEC | 860559 |
| DELCO | 19025113,DRA9790,DRB0260,19070006,19070058 |
| VALEO | 437440,437442 |
| ISKRA | 11209442,MG503,MG586,AAN3119,11209421,IA9412,IA9429,IA9443,IA9445,AAN3111 |
| LUCAS | LRA02779,LRB00302,LRA2779 |
| MAGNETI MARELLI | 063731593010,MQA1593 |
| 3EFFE | ALTS118,PRAS118 |
| EAA | EAA221185 |
| ERA | 210303,210307,219005,210303A,210307A |
| LAUBER | 181593,181593M |
| POWERMAX | 89212426,9212426 |
| REAL | 20101806BN,20101806EL,20101806RC |
| SIOM | ALT3010,ALT3010A,ALT3010EL,ALT3010R |
| SEG | 0120469115 |
| REMA PARTS | CA1593 |
| MTU | 91547102,0091547102 |
| MISCELLANEOUS | 16068211 |
| DEUTZ | 1182113 |
| SIDAT | A24BH0034A2 |
| HERTH+BUSS | 32039790,32040260 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 525111804,525110804 |
| QUINTON HAZELL | 9941570,9940260,9939790 |
| FARCOM | 118990,111127 |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Bomag, MG, YANMAR |
| Сумісність з моделлю | Vario, Actros |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delco Remy |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Кросс-номери | Bosch 1986A00748; Daf 1516501R; Mercedes-Benz A0101549102 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Ціна: 5 038 ₴



