Генератор MAN L2000, M ➤ Bosch 0120689604

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CA1237
12 772 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0120689604 генератор на MAN L2000, M — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Сила струму (A) | 140 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 16 |
| Відстань між монтажними отворами (mm) | 182 |
| Тип роз'єму | PL002 |
| Вакуумний насос | No |
| Діаметр болта B + (mm) | M8 |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | M12 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | M12 |
| Діаметр монтажного отвору D3 (mm) | 12 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | M12 |
| Загальна довжина (mm) | 297 |
| Наявність тахометру/мотогодин | W |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 28 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 10 |
| Радіус 1 | 119 |
| Радіус 2 | 119 |
| Тип або розмір D+ | M6 |
| Тип або розмір тахометра/мотогодин | M6 |
| Тип регулятора | IR |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 15 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 15 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 15 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 15 |
| Шків | w/o |
Крос номери
| ELSTOCK | 482859,483675 |
| BEHR HELLA | 8EL737365001,8EL012584261 |
| HC-PARTS | CA1237IR,CA1237 |
| BOSCH | 0120689541,0120689569,0120689575,0986042850,0986042853,0986047160,0986047163,0120689584,F042A01164,0120689581,0120689604,F042301160,F042301164,F042A01160,0120689504,0120689507,0120689527,0120689582,0986034600,0986039530,1986A00009,F042301169,F042301161 |
| TRANSPO | 12615N |
| LETRIKA | 11203085,11203242,AAT1318,AAT1340,IA1106,11203001,11203239,IA0520,IA1001,MG311,MG351,MG391,MG92,AAT1313,AAT1337 |
| LIEBHERR | 6290104 |
| MAN | 81261016046,81261016064,81261016072,81261019046,51261016058,51261016086,51261016085,81261016085,51261016084,81261016079,81261016081,81261016084,81261016086,81261019084,81261016058,36261016008,51261017323,51261019258,81261019086 |
| MERCEDES BENZ | 0071541902,A0111549602,111549602,0111549602 |
| DELCO | 19025315,19025363,19025366,19025354,DRA1205,DRA0513,19025333,DRA9530,DRB7160,DRA4600,19025352,19025353,DRB2850 |
| EFEL | 37045,100446,100448 |
| ISKRA | 11203243,11203697,AAT1341,AAT1379,IA1107,IA1415,11201383,11201899,AAT1128,11203001,11203239,IA0520,IA1001,MG311,MG351,MG391,MG92,AAT1313,AAT1337,11203085,11203242,IA1103,IA1106,AAT1318,AAT1340 |
| LUCAS | LRA02485,LEA1135 |
| MESSMER | 210311,210318,210319 |
| MOTORHERZ | CA1237IRCN,ALB1237WA |
| KRAUF | ALB1237GB,ALB1237LK,ALB1237LP,ALB1237NW,ALB1237UX,ALB1237YX,ALB9237LK,ALB1237 |
| UNIPOINT | ALTT152,ALTT153,ALTT150,ALTT151,F042A01161,F042A01164,F042A01169,F042A01160 |
| ZAUFER | 301N20846Z |
| EUROTEC | 12039530,12034600,12047160 |
| CV PSH | 556019120,556012095,556019120210,556012095310,556019140010,556019140215,556019140280,556019140390,556019140,906008140 |
| DRI | 5711031204 |
| EDR | 931205,930513,942850,947160 |
| ATL | L39530,L34600,L42850,L46550,L47160,L61020 |
| MAHLE | 11201520,AAT6106,11201383,11201897,11203085,11203242,72735310,72735350,72735390,AAT1307,AAT1318,AAT1340,IA1103,IA1106,IA1107,IA1415,11203001,11203239,IA0520,IA1001,MG311,MG351,MG391,MG92,AAT1313,AAT1337,MG392 |
| LESTER | 12608,12615,12625 |
| PIC | 2205064A,2205181A,2205182 |
| EAI | 75684,75745 |
| FRIESEN | 9934600F,9939530F,9939530 |
| RENAULT | 5003320144,7421355000 |
| SPIDAN | 5686SP,SP5686,5686,6039 |
| WILSON | 90156404,90156406 |
| ELECTROLOG | ALT1152SA |
| AD KUHNER | 301237RI,301393RI,301237RIB,301237RIP |
| AS-PL | A0022,A0447 |
| CASCO | CAL10613,CAL10613AS,CAL10613ES,CAL10613GS,CAL10613IS,CAL10613OS,CAL10613RS |
| VALEO | 434026,434035,436582 |
| CAV | 1277690,1277720 |
| CARGO | 111842,112001,F032111842 |
| IVECO | 500332014,1296175 |
| MAGNETI MARELLI | 943356258,943356258010 |
| PRESTOLITE | 1277690,1277710,1277720,1277760,1277A690,1277A710,1277A720,1277A760,1277880,1277A880 |
| 3EFFE | ALTE421,ALTS649,ALTS649D,ALTS664,ALTS996,PRAS649D,PRAS664 |
| AINDE | CGB19530 |
| CEVAM | 2144 |
| DIXIE | 16060242 |
| ERA | 209022,210311,210318,210319,209022A,210318A,210319A |
| GHIBAUDI | AG0078 |
| KASSBOHRER | 7421355000 |
| POWERMAX | 89213708 |
| REAL | 20101316EL,20101316IT,20101316OE |
| RHIAG | 310706 |
| RNL | RNL3953 |
| ROBERTS | 28230266 |
| SANDO | 2010613 |
| SIOM | ALT4940,ALT4945,ALT4945A,ALT4945EL,ALT4945IS,MAV123060 |
| WAI | 12615N |
| WOODAUTO | ALT10152 |
| VOLVO | 3033180 |
| REMA PARTS | CA1237 |
| HERTH+BUSS | 32042850,32039530 |
| QUINTON HAZELL | 9934600,9942850 |
| FARCOM | 111493,118700 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 5711051404 |
| SUD EST | 75684 |
| BOWERS | BAO3103 |
| NEOPLAN | 11080819 |
| WPS | 12615N |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | MAN |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | BOM-Prestolite |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з моделлю | L2000 |
| Кросс-номери | Bosch F042301161; Hella 8EL012584261; MAN 81261016084 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Ціна: 12 772 ₴



