Стартер Mercedes-Benz Atego, Axor, Econic, Citaro, Conecto, Unimog ➤ Bosch 0001231133

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: A0041418101
8 515 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0001231133 стартер на Mercedes-Benz Atego, Axor, Econic, Citaro, Conecto, Unimog — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 4 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 89 |
| Виліт бендикса | 48.5 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Тип редуктора | GR |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 9 |
| Відстань F (mm) | 208.5 |
| Відстань G (mm) | 94.5 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O1 (mm) | 90 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O2 (mm) | 90 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O3 (mm) | 127 |
| Діаметр болта B + (mm) | M10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 11 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 11 |
| Діаметр отвору кріплення 3 (mm) | 11 |
| Діаметр шестерні бендикса | 35 |
| Загальна довжина (mm) | 313 |
Крос номери
| ELSTOCK | 453302,454217,454299,452344 |
| BEHR HELLA | 8EA737540001,8EA012586011 |
| HC-PARTS | CS1112 |
| BOSCH | 0001231002,0001231032,0001231033,0986017240,B001260015,0001263050,F042002093,BX231002,F032US0038,F032US0038K2F,F042002084,F042S02084,F042S02093,0001231133,0001263015,0001263016,0001263049,0986021083,0986017243,0986018283,0001231001,1986S10088,BOS0001231032 |
| PRESTOLITE | M93R3066SE,35262930,860321,41418101,M93R3066SEVPP,M93R3066AM |
| DELCO | 10479650,DS1166,19084014,19084201,DS8350,101724DR,19084006,917240X,DRS0239,DRS0056,DRS7240,DRS7240N,DRS0056N,DRS7240X,19084204 |
| 3EFFE | STRL723,STRL112,PRSL112,PRSL112B,STRL112B,STRL112L |
| CASCO | CST50617GS,CST10655AS,CST10655ES,CST10655GS,CST10655OS,CST10655RS,CST10718GS,CST10655,CST10718,CST60621 |
| EAA | EAA121241,EAA121094 |
| AD KUHNER | 101381P,254963D,254963P,101112P,101112,101112B,101112R,101112V |
| LAUBER | 281381,281381M |
| POWERMAX | 88212501,88212389 |
| SANDO | 6050617,60106550,60106551,6010655 |
| WOODAUTO | STR80146,BOS0001263049,BOS0001231032,BOS0001231033,BOS0001231133,BOS0986017240,MAHMS141,STR50105,STR50420 |
| AS-PL | UD15133S,UD16566S,UD16560S,S0037,S0037R,S0689S,S0689PR,S0781S,UD803005BOSCHS,UD807717BOSCHS,UD811919LETRIKAS,UD812344LETRIKAS,UD90877S,S0037SR |
| ROLLCO | STM1304,STM1231,STM916 |
| MERCEDES BENZ | 0001231002,005159701,41418101,A0041418101,004151840180,005151200180,005151220180,006151220180,006151220380,A0001231002,005151760,0041418101,004151620180,A004151620180,0041518401,0051512001,0051519701,0061512201,A0041518401,A0051512001,A0051519701,A0061512201,A004151840180,A005151200180,A005151220180,A006151220180,A0061512203,A006151220380 |
| VALEO | MF250002,438473,438478,452344,458177 |
| LIEBHERR | 571570808 |
| LUCAS | LRS2545,LRS2626,LRS02158,LRT00225,LRS02545,LRS02626,LRS2158,LRT225 |
| CV PSH | 551517093,551503093,551503093010,551503093215,551503093011,551503093217,551503093225,551503093280,551503093030,551503093311,551517093310 |
| REAL | 20401556BN,20401556OE,20401556 |
| ROBERTS | 12020154,12020134 |
| SIOM | MAV127180,MAV126550,MAV126550A |
| WAI | UNITBOM920725,101724DR,17364N,22770NK,18364N,19637N |
| DAF | 1516660R |
| MAHLE | 72735769,MS141,IS90728,11130728,AZF4507,IS0728,11139601,72442813,AZF4402,IS9453,MS753 |
| MAN | 36262016003 |
| AINDE | CGB27240 |
| AUTOELECTRO | AEY2158 |
| DIXIE | 26023204,TS6200,20128211,26067248,TS1731 |
| EAI | 33947 |
| ERA | 220278,220992,220992A |
| GHIBAUDI | SG0024,JB243708124 |
| KRAUF | STB1112,STB2112,STB5112,STD1112,STP1112,STB1112BA,STB1112LC,STB1112SU,STB1112UL,STB1112UW,STB2112LC,STB2112MH,STB2112UL,STB2112UW,STB5112MH,STB5112MN,STB6112UL,STD1112NL,STD1112YJ,STI1112SU,STP1112MH,STB2113,STB6112,STI6112,STB1112AB,STB1112MH,STB1112TJ,STB1112YN,STB2112BA,STB2112YN,STI1112YN |
| RNL | RNL1724 |
| MOTORHERZ | STB1112RB,STB2112WA,STB6112WA,CS1112CN,STB1112WA |
| ZAUFER | 300N10030Z |
| TRANSPO | 18364N,19637N,UNITBOM920725 |
| LETRIKA | 11130728,AZF4507,IS0728,11139601,72442813,AZF4402,IS9453,MS753 |
| MESSMER | 220278A,220278,220278B,220992 |
| TALBOT | 551503093 |
| EFEL | 100559 |
| MAGNETI MARELLI | 063720008010,MSN2049,063522310330,063721112010,MQS1112 |
| CHINA | QDJ2839 |
| JUBANA | JB243708124 |
| MJ | CBS1112 |
| ACE | CM6605N |
| NIKKO | 02231046 |
| ISKRA | MS141,11139601,72442813,AZF4402,IS9453,MS753,11130728,AZF4507 |
| STEYR | 081495002 |
| EUROTEC | 11017240 |
| PIC | 1206060,140946,920725 |
| LESTER | 18364,6605,19637 |
| SPIDAN | 4567SP,SP4567,4567 |
| DRI | 625017094 |
| CEVAM | 8339,8846 |
| FRIESEN | 8817240F |
| EDR | 910056,917240,910239 |
| WILSON | 91014729 |
| ATL | A17240,A23830 |
| ADI | DEM702 |
| OPTIMUM | OSM11170 |
| HONDA | SM2803 |
| ELECTROLOG | STR1205SA,STR1389SA,STR2017SA,STR7933SA |
| STABECO | STR231002 |
| UNIPOINT | STR2320,F042S02093 |
| MONARK | 081251002,081251033 |
| CARGO | 114523,115514,F032114523 |
| DA SILVA | JD020283,JD021223 |
| MANITOU | 709665 |
| MAZ | 0051512001 |
| REMA PARTS | CS1112 |
| REMY | 19084006,19084014 |
| DT SPARE PARTS | 463003 |
| BILSTEIN | 48973 |
| SEG | 0001263049,0001263050 |
| IKA | 671391 |
| MEAT & DORIA | 5110006 |
| SIDAT | S24BH0061,S24BH0061A2 |
| ANDEL | ANM12276X,ANM19460X |
| LOGISTIK | 331264,332139,339003 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 625025094,625036094,625039094 |
| FARCOM | 103670,106694 |
| BIRKSON | BK10N31033 |
| BL | 011746 |
| TEREX | J6141537 |
| WPS | 18364N,19637N |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario, CITARO, CONECTO |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Редуктор | Так |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | A 004 141 81 01 |
- Ціна: 8 515 ₴



