Генератор DAF 75, 75 CF, CF, CF75 ➤ Bosch 0124655412

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 860809AM
11 354 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0124655412 генератор на DAF 75, 75 CF, CF, CF75 — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Сила струму (A) | 100 |
| Виліт шківа A (mm) | 110.5 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 80 |
| Тип роз'єму | PL82 |
| Діаметр болта B + (mm) | M8 |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | 11 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | 11 |
| Діаметр монтажного отвору D3 (mm) | 12.5 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 12 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 12 |
| Діаметр шківа | 85 |
| Загальна довжина (mm) | 193 |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 50 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 10 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 2 | 50 |
| Радіус 1 | 93 |
| Радіус 2 | 90 |
| Радіус 3 | 90 |
| Сигнал реле регулятора | W-L-15-S-DFM |
| Тип або розмір D+ | Plug |
| Тип або розмір тахометра/мотогодин | Plug |
| Тип регулятора | IR |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 80 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 80 |
| Шків | w/o |
Крос номери
| ELSTOCK | 485534,485859,486938 |
| BEHR HELLA | 8EL738053001,8EL012584481 |
| HC-PARTS | CA1693IR,CA1693 |
| BOSCH | 0124655003,0124655036,0124655037,0124655039,0986045500,0986046570,0124655415,0986085280,0124655411,0124655304,0124655412,F042301126,F042A01126,0124655416,0986049770,1986A00547,1986A01027,1986A00978,0986049793,1986A01026,0986046573,0986049773 |
| DAF | 1377860,1697023,1697024,1697322,1377860R,1697023R,13778602,1697322R,1977230,1977231 |
| DELCO | 19092007,19092015,DA1566,DRA0456,19092020,DA2451,30010VL,8600788,30017VL,WA11567,DRB6570,DRB6570N,DRA0456X,DRA1341,DRA1341X,19070018,19092002,19092042,DB7680,DRB6570X |
| ISKRA | 11209628,AAN5433,IA9476,11209617,72446643,IA9465,MG809,AAN5406 |
| MAGNETI MARELLI | 063536550370,MAN2100,63536550370 |
| MAHLE | 72460252,MG819,11209628,IA9476,11209617,72446643,IA9465,MG809,AAN5406 |
| 3EFFE | ALTS592,PRAS592,ALTF009,PRAF009 |
| CASCO | CAL10645AS,CAL10645GS,CAL10718AS,CAL10718GS,CAL10645ES,CAL10645OS,CAL10645RS,CAL10627,CAL10645,CAL10718,CAL10627AS,CAL10627GS,CAL10627IS |
| DIXIE | 16055213 |
| KRAUF | ALB1693,ALB9693,ALB1693DD,ALB1693LK,ALB1693UX,ALB4693AN,ALB4693LK,ALB4693UX,ALB6693AN,ALB6693NW,ALB8693DD,ALB9693AN,ALB9693NW,ALB9693UX,ALI1693UX |
| AD KUHNER | 554913RI,554913RIB,554919RI,554919RIB,554914RI,554914RIB,301693RI,301693RIB,301693RIM,301693RIP |
| LUCAS | LRA03247,LRA3247,LRA03828,LRA3828,23535,LRA02920,LEA0690,LRA2920 |
| CV PSH | 906506110014,906506110210,906506110212,906506110280,906505110014,906505110210,906505110215,906501100,906501110,906506110211,906501110210,906501110014,906501110280,906501110211,906501110310,906506110,906501100010,906501100014,906501100215,906501100770 |
| REAL | 20101546BN,20101546OE,20101817BN,20101817OE,20101726BN,20101726IT,20101726OE |
| ROLLCO | ALT440 |
| SANDO | 20106450,20106451,20107180,20107181,20106270,20106271,20106275 |
| WAI | 21279N,1320225W,13227N,13227R,23535N |
| WOODAUTO | ALT10825,BOS0124655415,BOS0986046570 |
| TRANSPO | 23535N,21279N |
| LETRIKA | 11209628,AAN5433,IA9476,11209617,72446643,IA9465,MG809,AAN5406 |
| MESSMER | 210673A,210673,210673B |
| MOTORHERZ | CA1693IRCN,ALB1693RB,ALB1693WA |
| UNIPOINT | ALT2112 |
| ZAUFER | 301N20209Z |
| EUROTEC | 12046570 |
| PIC | 2205310,9203316 |
| DRI | 5001341004 |
| SPIDAN | 6150SP |
| BUTEC | 860809GB |
| FRIESEN | 9945500F,9945500 |
| ELECTROLOG | ALT1322SA,ALT1336SA |
| EDR | 930456,930456X,EF36540,946570 |
| ATL | L46570 |
| AS-PL | A0122,A0122PR,A0122SR,A0122PR2,A0648PR,A0799PR |
| PRESTOLITE | 860809,860809AM |
| CARGO | 115617,115618,F032115618 |
| IKA | 680521,681401 |
| CEVAM | 2443 |
| ERA | 210673,210673A |
| GHIBAUDI | AG0002 |
| GPARTS | GA655003A |
| POWERMAX | 89213809 |
| SIOM | ALT126270 |
| SEG | 0124655416,0124655415,0124655039,0124655304,0124655411,0124655412 |
| DT SPARE PARTS | 547022 |
| REMA PARTS | CA1693 |
| FARCOM | 112440,111649,113014 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 5001961104,5001341124,5001341004 |
| HERTH+BUSS | 32046570 |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mazda, Daf |
| Сумісність з моделлю | MX-5, 75CF, 75 CF |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 0 124 655 412 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Ціна: 11 354 ₴

