Стартер Volvo B10 ➤ Bosch 0001402053

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 860504GB
17 952 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0001402053 стартер на Volvo B10 — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 5.4 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 89 |
| Виліт бендикса | 47 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Тип редуктора | DD |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 11 |
| Водонепроникний | Yes |
| Відстань F (mm) | 322.5 |
| Відстань G (mm) | 63 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O1 (mm) | 127 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O2 (mm) | 90 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O3 (mm) | 90 |
| Діаметр болта B + (mm) | M10 |
| Діаметр болта допоміжної маси | M10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 10.5 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 10.5 |
| Діаметр отвору кріплення 3 (mm) | 10.5 |
| Діаметр шестерні бендикса | 42.1 |
| Загальна довжина (mm) | 387 |
| Наявність сальника | Yes |
Крос номери
| EFEL | 12950,22606,22622,08790,22605 |
| ELMOT | R2318,R1006,R1007,R10B,R10G,R10U,61100000,6110000,R2311 |
| ELSTOCK | 450488,453352,450382 |
| HC-PARTS | CS506 |
| AVF | 002703,IM508,IM509,IM350,IM521,IM576 |
| BOSCH | 0001411016,0001415016,0001416009,0001416076,0986013260,0001416038,0001402040,0001402052,0001414004,0001416209,F042002115,F042S02115,0001402053,0001414008,0001415004,0001416008,0001416021,0986013263,9009084018,0986019693 |
| AS-PL | UD16621S,UD16617S,S0007,UD11259A,A5251,S0216,S0343,UD807609BOSCHS,UD812172LETRIKAS,UD812188LETRIKAS,UD812214LETRIKAS,UD812220LETRIKAS |
| DAF | 081466038,293020,D293020,636306,1516800R,1516764R |
| DELCO | 19024036,19082018,19024110,19082008,19082028,DRS0316,19024016,DRS3260,12950,19024015,19024037,19024099,19024555,19024576 |
| BEHR HELLA | 8EA012586571,8EA726154001 |
| ISKRA | 11139079,AZK5433,IS9070,IS0115,IS9115,IS0601,IS9016,IS9062,MS474,MS545,MS705,IS9026,11139512,11139528,AZK5550,AZK5567,11139016 |
| MAHLE | 72736141,MS513,11130601,11139512,AZL3653,MS507,MS672,IS0601,IS9016,IS9062,MS474,MS545,MS705 |
| PRESTOLITE | 860674,860674GB,860504GB,860519GB,860121,860504,860653 |
| CEVAM | 8193,8044 |
| LIEBHERR | 6000733,5991582 |
| LUCAS | LRS01824,LRS1824,LRS860,LRS2149,LRS2178,LRS945,22606,22622,LRS00690,LRS02149,LRS02178,LRS00860,LRS00863 |
| POWERMAX | 88213836 |
| CV PSH | 901205113,521201113,521201113010,521201113016,521201113390,061227993,521202113 |
| SANDO | 60107700,6010770 |
| STEYR | 81500090049,081466009,81400090003 |
| WOODAUTO | PRE860674GB,STR50182,STR50137,STR2392 |
| AUTOELECTRO | AES8160 |
| CASCO | CST10770AS,CST10770,CST10771 |
| EAI | 33346,33446 |
| ERA | 220251,220251A |
| FRIESEN | 8812740,8813260,8813260F |
| REAL | 20401077BN,20401241,204012411,20401244,204012441,205670,20401251 |
| 3EFFE | STRF896,STRL210 |
| AINDE | CGB11509 |
| EAA | EAA112232 |
| KRAUF | STB0506,STB2550,STB0506MN,STB0506UL,STB2550UL |
| AD KUHNER | 255869M,10506,10710,10506P |
| LAUBER | 220506 |
| MOTORHERZ | STB0506RB,STB0506WA |
| WAI | 110425W,18253N,18380N,11275R |
| ZAUFER | 300N10615Z |
| TRANSPO | 11275R,18253N,18380N |
| LETRIKA | 11139079,AZK5433,IS9070,11130601,11139014,11139016,11139075,AZK5174,AZK5175,AZK5429,AZL3653,IS0601,IS9016,IS9062,MS474,MS545,MS705,IS9026 |
| CARGO | 110982,112115,110550,110208,F032110208 |
| IKA | 610220 |
| MESSMER | 220339 |
| ANDRE NIERMANN | 1416025,1416009,1417002 |
| PIC | 1206010,1206010C,1206010D,1206010E,182266,1206010A |
| LESTER | 12950,18253,30102 |
| SPIDAN | 1511SP,1511,1622 |
| DRI | 338014114 |
| WILSON | 91156944 |
| EDR | 9125250 |
| ATL | A12740,A13260,A71720,A72050,A72220 |
| ADI | DEM813 |
| ELECTROLOG | STR1077SA |
| ACE | CM18253N |
| DIXIE | 26046214,26047275,TS6056,TS6125,A80435 |
| DEUTZ | 1161280,1161563,C2R24X4H7622,D2R24X6H7622,01161280 |
| MAGNETI MARELLI | MSR690,943252190,943252190010 |
| MAN | 51262017048,51262017100,51262019100 |
| RCP | ST18253 |
| RENAULT | 5000270009 |
| VALEO | A564523R,458340,203041 |
| VOLVO | 47780606,636306,P11129122,VOE11129122,VOE4778060,465929,5003027,11030906,85000438,85000450,11129121,11139128,9011030906,1199872 |
| UNIPOINT | STR2382,F042S02115 |
| BUTEC | 860121,860504 |
| MONARK | 81466003,81466009,81468009 |
| MAGNETON | 9125250 |
| UNIC | 000227993,061227993,061662550,000662550 |
| REMA PARTS | CS0506 |
| ANDEL | ANM15480X |
| LOGISTIK | 330348 |
| BOWERS | BSO7102 |
| HERTH+BUSS | 42013260 |
| REMY | 19024555,19024016,19024037,19024099,19024576,19024015 |
| FARCOM | 103474,103487,105076 |
| SUD EST | 33346,33446,33350,33448 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 338014114,638044114,338039114 |
| KHD | 01161563,C2R24X4H7622,1161563,01161280,1161280,D2R24X6H7622 |
| MERCEDES BENZ | 001151290180,A001151290180 |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | BOM-Prestolite |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Редуктор | Так |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 860504GB |
- Ціна: 17 952 ₴




