Стартер Renault Trucks C, G, Manager, Midliner, Midlum, Premium ➤ Bosch 0001231009

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5010508443
6 954 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0001231009 стартер на Renault Trucks C, G, Manager, Midliner, Midlum, Premium — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 4 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 89 |
| Виліт бендикса | 22 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Тип редуктора | GR |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 10 |
| Водонепроникний | No |
| Відстань F (mm) | 244.5 |
| Відстань G (mm) | 69 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O1 (mm) | 127 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O2 (mm) | 90 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O3 (mm) | 90 |
| Діаметр болта B + (mm) | M10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 11 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 11 |
| Діаметр отвору кріплення 3 (mm) | 11 |
| Клас захисту бендикса | Dry |
| Наявність сальника | No |
Крос номери
| ELSTOCK | 453199 |
| BEHR HELLA | 8EA738258931,8EA7387258931 |
| HC-PARTS | CS1464 |
| BOSCH | 0001231009,0986022990,0001263009,0001263010,0001368087,BX231009,F042S02085 |
| AS-PL | UD810399S,UD03449S,UD16920S,UD807418S,S0819S,S9434,UD803398BOSCHS |
| MAHLE | 72736071,MS435,11130944,AZF4527,IS0944 |
| WOODAUTO | MAHMS443,BOS0001231009,STR22001,STR22104 |
| DAF | 1516786R |
| DELCO | DS1274,19084009,DRS0164 |
| MAGNETI MARELLI | MSR735 |
| PRESTOLITE | 861039,M93R3104SE,860103Z,M93R3104,M93R3104AM,PBNS0633,Z860103 |
| RENAULT | 5010508413,7485003362,5001859572,5010306413 |
| VALEO | 076517,438277,438204,638640,TS50PE009,458183 |
| 3EFFE | PRSL127,PRSL810,STRL127,STRL810 |
| AINDE | CGB20970,CGB53199 |
| CASCO | CST10660AS,CST10660ES,CST10660GS,CST10660OS,CST10660RS,CST10702AS,CST10702ES,CST10702GS,CST10702OS,CST10702RS |
| CEVAM | 8515R |
| DIXIE | 26023206 |
| EAA | EAA121329 |
| ERA | 220274,220734,220734A |
| GHIBAUDI | SG0085 |
| KRAUF | STB0608,STB1464,STB1464BA,STB1464LC,STB1464MA,STB1464MH,STB1464MN,STB1464UL,STB1464YN,STI1464YN |
| AD KUHNER | 101464B,101464K,101464P,10608K,10608M,10608P,255653V |
| LUCAS | LRS1954,LRS01954 |
| POWERMAX | 88212524 |
| CV PSH | 571007103,571501103,571501103210,571501103010,571501103215,571501103381,571501103311,571523103 |
| REAL | 20401066BN,20401066OE,20401207BN,20401207EL |
| ROBERTS | 18230387 |
| SIOM | MAV126600,MAV127020 |
| SANDO | 6010660,6010702 |
| MOTORHERZ | STB1464RB,STB1464WA |
| WAI | 23074BO,30127N |
| ZAUFER | 300N10337Z |
| TRANSPO | 19679N,30127N |
| LETRIKA | 11130598,11130729,11130944,AZF4508,AZF4527,AZJ3188,IS0944 |
| MERCEDES BENZ | 0025841044 |
| EUROTEC | 11010970 |
| PIC | 1206064 |
| BAUDOUIN | 16060440A |
| LESTER | 30127 |
| DRI | 330041104 |
| EAI | 33932 |
| FRIESEN | 8810970F |
| EDR | 910164 |
| ATL | A22990 |
| HONDA | SM2827 |
| ELECTROLOG | STR1344SA,STR7955SA |
| STABECO | STR368070 |
| ISKRA | IS0944 |
| REMA PARTS | CS1464 |
| WPS | 30127N |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Renault |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Редуктор | Так |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 50 10 508 443 |
- Ціна: 6 954 ₴

