Стартер Rema Parts 281002000

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 281002000
12 417 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
281002000 Купити Стартер на Rema Parts для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 6 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 122 |
| Виліт бендикса | 43 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 11 |
| Діаметр шестерні бендикса | 46 |
| Загальна довжина (mm) | 234 |
Крос номери
| AS-PL | UD02168S,UD02170S,S9125,S9141 |
| HINO | 281001644,281001791,281002000,281002210,281001020,281001250,281001490,281001490A,281001491,281001491A,281001492,281001493,281001640,281001790,281001942,281001943,281001944,281001945,281002781,2810001645A,281001641,281001645,281001645A |
| SAWAFUJI | 03306020110,03306020113,03307020221,03507020270,03507020271,03507020272,03507020273,03507020274,03507020020,03507020021,03507020022,03507020023,03507020220,03507020221,03507020222,03507020223,03507020224,03507020290,03507020330,03508020224,03507020231,03507020024,03507020025,03507020180,03507020226,03507020294,03507020339 |
| KRAUF | STW3213,STK3213WD,STN3213TJ,STW3213EC,STW3213SK,STW3213TJ,STW3213WD,STW6213TJ,STW6213WD,STW7213NL,STW7213TJ,STW7213WD,STW7213XY,STW9213EC,STW9213NL,STW9213TJ |
| DENSO | 281001492A,281001492B,281001790A,281001942 |
| AD KUHNER | 254924 |
| MOTORHERZ | STW3213RB,STW3213WA,STW7213WA,STW9213WA |
| UNIPOINT | STR0500,STR9109 |
| WAI | 231152W,19968N |
| ZAUFER | 300N10483Z |
| CV PSH | 261509113200,261510113540,261510113050,261509113,261510113 |
| TOYOTA | 281001490,281001790,281001020,281001020D,281001492,281001645A,281002000 |
| ELECTROLOG | STR1065SA,STR1133SA,STR9801NDSA,STR9801SA,STR9856SA |
| CASCO | CST37603 |
| CARGO | 114345 |
| REMA PARTS | 281002000 |
| WPS | 19968N |
| BOSCH | F042000239,F04200A000,F042S00239,F042S0A000 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARGO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Редуктор | Да |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
- Ціна: 12 417 ₴



