Генератор Scania P/G/R/Т series ➤ Bosch 0124555008

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 124555008
7 806 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0124555008 генератор на Scania P/G/R/Т series — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Сила струму (A) | 80 |
| Виліт шківа A (mm) | 21 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 85 |
| Відстань між монтажними отворами (mm) | 35.5 |
| Тип роз'єму | PL82 |
| Вакуумний насос | No |
| Діаметр болта B + (mm) | M8 |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | 10 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | 10 |
| Діаметр монтажного отвору D3 (mm) | 10 |
| Діаметр монтажного отвору D4 (mm) | 10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 9.5 |
| Діаметр шківа | 72 |
| Загальна довжина (mm) | 208 |
| Кількість пазів шківа | 8 |
| Наявність тахометру/мотогодин | W |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 10 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 60 |
| Тип або розмір D+ | Plug |
| Тип або розмір тахометра/мотогодин | Plug |
| Тип регулятора | IR |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 85 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 85 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 85 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 85 |
| Шків | SP |
Крос номери
| ELSTOCK | 484951 |
| BEHR HELLA | 8EL738211111,8EL012584061 |
| HC-PARTS | CA1851IR,CA1851 |
| BOSCH | 0124555008,0986046580,1986A00534,0124555120,0124555169,B120516307,1986A00916 |
| TRANSPO | 23833N |
| LETRIKA | 11209612,AAN5401,IA9460,72446574,MG796 |
| DELCO | DRB6580X,DRB6580,19092043,DB7690 |
| KRAUF | ALB1851AN,ALB1851DD,ALB1851LP,ALB1851MA,ALB1851NW,ALB1851UX,ALB1851YX,ALB1851 |
| MESSMER | 210592 |
| MITSUBISHI | A004TR5491AZ |
| MOTORHERZ | ALB1851RB,ALB1851WA |
| PRESTOLITE | 860805,861275,861275GB |
| SCANIA | 1774595,1524011,0518064,571613,1475570,0578064,1442788 |
| WAI | 1285601BO,23833N |
| ZAUFER | 301N20253Z |
| EUROTEC | 12046580 |
| PIC | 2205272 |
| DRI | 532107804 |
| SPIDAN | 6300SP,SP6300 |
| MAGNETI MARELLI | 635355500,63535550080,063731851010,MQA1851,943318511010,063535550080 |
| CV PSH | 916503080,916503080280,916503080771,916503080770,916503080605,916503080310,916503080014,916503080210,916503080215 |
| EDR | 946580 |
| ATL | L46580 |
| AD KUHNER | 301851RI,301851RIB |
| AS-PL | A0124,A0137,UD19546A |
| CASCO | CAL10638,CAL10638AS,CAL10638GS,CAL10638IS |
| ISKRA | 72446574,MG796,11209612,AAN5401,IA9460 |
| CARGO | 114028,115493,F032114028 |
| LUCAS | LRA02833,LRA2833 |
| MAHLE | 72446574,MG796 |
| DAF | 1524011R |
| 3EFFE | ALTW180,PRAW180 |
| EAA | EAA221273 |
| ERA | 210592,210592A |
| FRIESEN | 9946580 |
| LAUBER | 181851,183029 |
| POWERMAX | 89213532 |
| REAL | 20101836OE |
| SANDO | 20106380,20106381,20106385 |
| SIOM | ALT126380 |
| WOODAUTO | ALT10343 |
| SEG | 0124555008,0124555169,0124555120 |
| REMA PARTS | CA1851 |
| IKA | 681581 |
| BIRKSON | BK11N55008 |
| FARCOM | 111789 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 532107804 |
| HERTH+BUSS | 32046580 |
| WPS | 23833N |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Сумісність з моделлю | 4-Series, 4 - series |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 0 124 555 008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Ціна: 7 806 ₴

