Стартер Scania 124, 144, 164 ➤ Bosch 0986017763

Генстар
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0.001.330.042.EVF
19 257 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0986017763 стартер на Scania 124, 144, 164 — для вантажних автомобілів
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 6.7 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 92 |
| Виліт бендикса | 47 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Тип редуктора | DD |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 11 |
| Водонепроникний | No |
| Відстань F (mm) | 328 |
| Відстань G (mm) | 100 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O1 (mm) | 127 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O2 (mm) | 127 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O3 (mm) | 127 |
| Довжина K (mm) | 25 |
| Діаметр болта B + (mm) | M12 |
| Діаметр болта допоміжної маси | M10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 13.5 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 13.5 |
| Діаметр отвору кріплення 3 (mm) | 13.5 |
| Діаметр шестерні бендикса | 41 |
| Загальна довжина (mm) | 429 |
| Наявність сальника | No |
Крос номери
| ELSTOCK | 452178 |
| BEHR HELLA | 8EA737403001,8EA012586031 |
| HC-PARTS | CS1061 |
| BOSCH | 0001371006,0986017760,0001330044,0001371007,0001330042,2005834403,F042002097,F042S02097,0986017763,0001330042EVF,1986S10089 |
| AS-PL | UD809612S,S0024,S0748,UD807739BOSCHS,UD812150LETRIKAS,UD812229LETRIKAS,UD813853BOSCHS,UD809612BOSCHS,S0024SR,UD101230S,S0748BOSCH |
| SCANIA | 1358639,064512,579270,1352290,041SB02010,571168,571427,571463,1357709,10571168 |
| CASCO | CST10786AS,CST10786ES,CST10786GS,CST10786OS,CST10786RS,CST10605AS,CST10605ES,CST10605,CST10786 |
| KRAUF | STB1061,STB1061LC,STB1061MA,STB1061MN,STB1061NB,STB1061TJ,STB1061YN,STB9061MN,STB9061 |
| AD KUHNER | 256292B,101061B,101061P,101061 |
| CV PSH | 911007113,911002113010,911002113016,911002113380,911002113310,911007113010,911007113016,911002113,911002113215 |
| REAL | 20401687,20401506BN,20401506EL |
| SANDO | 6010786,6010605,60106050,60106053 |
| WOODAUTO | BOS0001330044,STR50695,STR22086,STR2352 |
| PRESTOLITE | 860305,860514,860514GB,860549,860305Z |
| 3EFFE | STRL827,PRSL827 |
| AINDE | CGB27760,CGB27760R,CGB52178 |
| CEVAM | 8501 |
| EAA | EAA121220 |
| FRIESEN | 8817760,8817760F |
| LAUBER | 281061,281061M |
| LUCAS | LRS1897,LES0209,LRS01897 |
| POWERMAX | 88213036 |
| RNL | RNL1776 |
| SIOM | MAV126050,MAV6760 |
| DELCO | 19024191,19070035,19070037,WS38871,DRS0705,DRS7760 |
| GHIBAUDI | JB243708341 |
| MOTORHERZ | STB1061RB,STB1061WA,STB9061WA,231202W,CS1061CN |
| ZAUFER | 300N10091Z |
| TRANSPO | 19780N |
| LETRIKA | IS1190,IS9148,MS425,MS524,11139176,AZJ3488 |
| DAF | 1516656R |
| EFEL | 22712,100459,EF0022712 |
| ISKRA | 11131482,11131910,AZG4644,AZG4692,MS425,MS524,11139164,AZJ3450,IS1190,IS9148,11139176,AZJ3488 |
| JUBANA | JB243708341 |
| MJ | CBS1061 |
| MESSMER | 220223,220223HQ,220494 |
| ANDRE NIERMANN | 01371006 |
| STEYR | 081391006 |
| EUROTEC | 11017760 |
| MAHLE | 11131482,11131910,11139164,11139176,72736053,72736152,AZG4692,AZJ3450,AZJ3488,IS1190,IS9148,MS425,MS524 |
| PIC | 1206229 |
| LESTER | 19780 |
| DRI | 332009114 |
| SPIDAN | 4517SP,SP4517,4517 |
| ATL | A17760,A19620 |
| ADI | DEM756 |
| HONDA | SM2971 |
| ELECTROLOG | STR1208SA,STR7972SA,STR9735SA |
| STABECO | STR371006 |
| EDR | 910705 |
| UNIPOINT | STR2352,F042S02097 |
| WAI | 19780N |
| BUTEC | 860305 |
| VALEO | 458174,203029 |
| MONARK | 81391006,81392006 |
| CARGO | 111910,F032111910 |
| ERA | 220223,220494A,220494 |
| REMA PARTS | CS1061 |
| SIDAT | S24BH0120A2 |
| MAGNETI MARELLI | 943210611010,MSRC1061 |
| ANDEL | ANM19980X |
| LOGISTIK | 331213 |
| DT SPARE PARTS | 121375 |
| BIRKSON | BK10N71006 |
| GAUSS INDUSTRIA | GA20006 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 332009114 |
| FARCOM | 103678 |
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Scania |
| Сумісність з моделлю | 4-Series |
| Тип запчастини | Аналог |
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Редуктор | Так |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Код запчастини | 0 986 017 763 |
- Ціна: 19 257 ₴

