Втулка стабілізатора Scania (100*50*70)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 040.002
230 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Втулка стабілізатора для Scania — пристрій, який нівелює вібраційне навантаження, що надходить від конструктивних вузлів підвіски. У такий спосіб досягається плавність ходу машини та знижується рівень витоку шуму. Придбати на замовлення втулку стабілізатора Scania як в оригінальному, так і в аналоговому виробництві можна без проблем у нас, в автомагазині Алтіс-Авто.
Характеристики втулки:
- Постанова: передня вісь, двостороння;
- Калібр 1/2: 50/71 мм;
- Довжина: 90/100 мм;
- Вага втулки нетто: 0,32 кг;
Аналоги:
- STR-120518, AUG53340, 1880751.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 228483 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | STR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 100 мм |
| Діаметр зовнішній | 71 мм |
| Діаметр внутрішній | 50 мм |
| Мoдель | 3,4,P,G,R,T |
| Сумісність | P/G/R/T серія, серія 3, 4 |
- Ціна: 230 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання


