Ремкомплект кабіни Renault Magnum, Kerax Sampa 5010228902

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5010228902S
430 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придбати ремкомплект кабіни на Renault Magnum, Kerax чудової європейської міжнародної якості можна в нашому спеціалізованому інтерактивному онлайн-магазині. Ми тривалий час успішно працюємо на українському ринку автозапчастин, нам доверять тисячі автомобілістів з усіх куточків країни. У нас ви зможете купити ремкомплект кабіни Рено Магнум, як в оригінальному, так і в аналоговому виконанні.
Технологічні особливості ремкомплекту:
- Внутрішній переріз: 28 мм;
- Висота: 30 мм;
- Зовнішній калібр: 32 мм;
- Маса ремкомплекту: 0,74 кг;
- Болтове під'єднання: M16x1,5;
Аналоги:
- 1811CNT, STR-120477 S-TR, SC004, 96080 DT, 5010228902S, 080.568;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010228902S |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Виробник | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 мм |
| Висота внутрішня | 166 мм |
| Діаметр зовнішній | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Мoдель | Premium, Magnum, Kerax |
| Марка | Renault Magnum |
| Серія | ремкомплект кабіни |
| Сумісність | Magnum, Premium |
- Ціна: 430 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання

