Генератор Mercedes-Benz, MAN, Iveco, DAF ➤ Bosch 0124625078

Генстар
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 3604668RX
10 410 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
0124625078 генератор на Mercedes-Benz, MAN, Iveco, DAF — для грузовых автомобилей
Характеристики
| Напруга (V) | 12 |
| Сила струму (A) | 115 |
| Виліт шківа A (mm) | 38.8 |
| Ширина кріплення передньої кришки B (mm) | 14 |
| Відстань між монтажними отворами (mm) | 101.8 |
| Тип роз'єму | PL43 |
| Діаметр болта B + (mm) | 1/4" |
| Діаметр монтажного отвору (mm) | 13.1 |
| Діаметр монтажного отвору 2 (mm) | 13 |
| Діаметр монтажного отвору D3 (mm) | 13 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 1/2" |
| Загальна довжина (mm) | 215 |
| Кількість пазів шківа | 8 |
| Наявність тахометру/мотогодин | W |
| Обертання | CW |
| Положення B+ в хвилинах | 52 |
| Положення отвору кріплення в хвилинах 1 | 60 |
| Радіус 1 | 99 |
| Радіус 2 | 99 |
| Тип або розмір D+ | 10-24 |
| Тип або розмір тахометра/мотогодин | 10-24 |
| Ширина кріплення E1 (mm) | 14.3 |
| Ширина кріплення E2 (mm) | 14.3 |
| Ширина кріплення E3 (mm) | 14.3 |
| Ширина кріплення E4 (mm) | 14.3 |
Кросс номера
| BEHR HELLA | 8EL737232001 |
| HC-PARTS | UA1115IR |
| CARGO | 113155,113198,111232,112996,112994,F032111232,F032112996 |
| DELCO | 10459216,10459295,10459360,1117913,1117918,1117932,19010113,19010124,19010129,19020356,19020361,1117930,1117937,1117946,10459013,19010103,19010114,19010141,19010165,19010190,19020396,10459204,10459017,321674,321682,321685,321686,321701,10459039,10459045,19010102,51211,321676,10459023,10459027,19010197,51213,93040,321681,10459035,10459036,10459042,10459043,10459044,10459104,10459115,19010194,19010209,51215,93039,321683,10459048,1117882,19010178,51217,321718,1117960,321684,321716,10459117,19010119,19010210,53103,93050,321750,10459215,10459255,19020354,19020360,19020362,19020363,19020800,1117892,1117894,1117912,1117931,1117942,1117950,1117953,1117954,1117955,1117956,1117966,DRZ0191,1117880,1117885,1117886,1117887,1117890,1117891,1117898,1117905,1117906,1117907,1117911,1117925,1117929,1117941,1117943,1117947,1117949,1117951,1117961,1117965,10459037,10459038,10459040,10459041,10459052,10459053,10459054,10459059,10459105,10459109,10459111,10459133,10459134,10459135,10459155,10459157,10459158,10459159,10459174,10459175,10459177,10459178,10459210,10459211,10459301,10459367,10459498,10459510,10459547,10499176,19010100,19010101,19010104,19010105,19010116,19010134,19010138,19010145,19010147,19010150,19010153,19010155,19010170,19010171,19010172,19010173,19010174,19010175,19010176,19010179,19010181,19010187,19010188,19010189,19010191,19010192,19010196,19010207,19010212,321687 |
| PRESTOLITE | A0012700LC |
| 3EFFE | ALTL294,ALTL294D,PRAL294 |
| AINDE | CGB16255 |
| DIXIE | A1493,10121104,A1353,A1353N,A1357,10121111,A1354,10121101,A1341,A1341N,10121102,A1342,A1358,A1542,10121114,A1544,A1546,10121106,A1358N,10121110,A1410,10122104,10122105,A1492,10121113,A1410N,A1492N |
| EAA | EAA211293 |
| REAL | 20109621BN,20109009,20109014 |
| WOODAUTO | ALT40160,ALT22006,ALT40004 |
| AS-PL | UD20844A,A1017,A1066S |
| CASCO | CAL60126AS,CAL11104,CAL60102,CAL60126 |
| GHIBAUDI | AG0279 |
| CV PSH | 645003100,645003100390,645003100510,645052051,635020150 |
| ROBERTS | 24021880,19010113 |
| SANDO | 20601260 |
| WILSON | 90014093,90014118,90014058,90014113,90014279,90014183,90014296,90014105N,90014074N,90014113N,90014279N,90014183N,90014296N,90014105,90014074 |
| TRANSPO | 8073N,7681N |
| KRAUF | ALD1115,ALD7115,ALD9115,ALB3198LK,ALB3198NW,ALB3198YX,ALD1115DD,ALD1115GB,ALD1115MQ,ALD1115NB,ALD1115NW,ALD1115UX,ALD6115NW,ALD6115UW,ALD7115NW,ALD7115YX,ALD7915NW,ALD9115GB,ALD9115LK,ALD9115LP,ALD9115NW,ALB3198 |
| CATERPILLAR | 9X6796,0R3527,0R3232,0R9480,1883506,3E8827,3604668RX |
| CLAAS | 0007963450,7963450 |
| CUMMINS | 3604667RX,3604668RX,3675158RX,3675222RX,3675156,3604666,3604667,3920615,3920616 |
| FORD | F3HTAA,F3HTBA,F3HTCA,F3HTHB,F3HTJB,F3HZ10346E,F3HZ10346J,F4HT10300LA,F4HTDA,F4HTEA,F4HTFA,F4HTKA,F5HZ10346ARM,F5HZ10346B,F5HZ10346BRM,F6HZ10346A,F6HZ10346B,GL366,F6HT10300FA,F6HZ10346C,XC4Z10346AA |
| INTERNATIONAL HARVESTER | 1677975C91 |
| JOHN DEERE | AT142246,TY6753,SE501378,361329267 |
| NEW HOLLAND | 9824834,9705428R |
| LUCAS | LRA01667 |
| MOTORCRAFT | GL366,GL332,GL358,GL414,GL333,GL336,GL359,GL364,GL574 |
| MOTORHERZ | ALD1115WA,UA1115IRCN,ALB3198WA |
| WAI | 7662N,7683N,1254700BO,1229700DR,1229700DR1,1191600DR1,1191500DR25,20111110,2014911,8027NWB,8074N,7681NWB,1191500DR,1191500DR1,1191501DR,1191502DR,1191503DR,1191504DR,1191505DR,1191802DR,1191803DR,1191804DR,1229500DR,1229600DR,1230000DR,1230000DR1,1233300DR,1233300DR1,201109,201110,20149,201491,7681N,7681R,8027R,8049N,8077N |
| BOSCH | 0124625078,AL10010X,AL10013X,AL10006X,AL10008X,AL10009X |
| ZAUFER | 301N21642Z,301N20316Z |
| LESTER | 7662,7666,8010,7641,7660,7663,7664,7680,8014,7668,7683,8016,8017,8018,8024,8025,8031,8011,7565,7659,7667,8015,8026,8070,8074,7669,7670,7671,7673,7679,7681,7686,7976,8012,8013,8019,8021,8027,8029 |
| AD KUHNER | 501115RI,553311RI,553805RI |
| ACE | CA5171,CA5172,CA7662N,CA7666N,CA8010N,CA5170,CA7641N,CA7660N,CA7663N,CA7664N,CA7671N,CA7680N,CA7976N,CA8012N,CA8013N,CA8014N,CA5173,CA7668N,CA7673N,CA7681N,CA7683N,CA8016N,CA8017N,CA8018N,CA8019N,CA8024N,CA8025N,CA8031N,CA9173,CA8011N,CA7564N,CA7565N,CA7659N,CA7667N,CA7670N,CA8015N,CA8026N,CA8027N,CA8029N,CA5183,CA8070N,CA8074N |
| AIM | 67662,AO00155R,67666,AO00151R,67976,AO00150R,AO00152R,AO00153R,AO00154R,AO00172R,AO00174R,67668,67673,AO00156R,AO00161R,AO00165R,AO00179R,AO00184R,AO00189R,AO00196R,AO00197R,67565,67565N,AO00157R,AO00166R,AO00167R,AO00168R,AO00169R,68037,AO00163R,AO00195R,68070,AO00170R,AO00170R1,67668N,67673N,67679N,67976N,68037N,68070N |
| ARROW | 291868,291871,291888,291889,291869,291922,291890 |
| PIC | 240840A,240840B,240854A,240839,240839A,240839B,240880A,240838,240842A,240863,240863A,240863B,240870B,240870C,240877,240877A,240879,240888,240843,240843A,240844A,240877D,240849,240849A,240849C,240849D,240850,240850A,240850B,240878,240878A,240878B,240882A,2404005A,2404005B,240837B,240840,240842,240844,240848,240848A,240849B,240851,240852,240854,240858A,240859,240859A,240861,240862,240864,240870,240870A,240872,240872A,240874,240874A,240877B,240880,240883 |
| WESTERN STAR | 802013443,802013444,802013445 |
| HALDEX | RA121016X,RA121000RX,RA121000X,RA121001RX,RA121001X,RA122003X |
| RCP | 42799,42725,42738,42764,42746,42730,42739,42760 |
| DETROIT DIESEL | R0459109,R0459134,R0459111,R0459135 |
| INTERNATIONAL | 1677974C91,1677974C92,1680859C91,1680859C92,1677975C91,1677976C92,3517125C91,3550644C92 |
| ASHDOWN INGRAM | DXA9107 |
| MACK | 2132X10459048,2132X10459037 |
| AGCO | 71370306 |
| CNH | 1983221C1,1987560C1,1987560C1R |
| FENDT | X830100004 |
| ELSTOCK | 282881 |
| SEG | 0124625078 |
| REMA PARTS | UA1115 |
| PROFIT | 71110232 |
| ERA | 220307A |
| BOWERS | BAO3130 |
| BIRKSON | BK11N17965,BK11N10196 |
| SPIDAN | 5619 |
| DYNAMIC | DA07644 |
| AMPERE | 7326 |
| AEP | ADR0045 |
| WPS | 12490N,1191800DR,1230000DR,7670N,7681N,7683N,8027N,8074N |
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | CATERPILLAR, Mercedes-Benz, Daf, MAN, Iveco |
| Совместимость с моделью | V12 |
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | Caterpillar |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Кросс-номери | Delco Remy 19010210 |
| Пользовательские характеристики | |
| Редуктор | Да |
- Цена: 10 410 ₴



