Стартер Mercedes-Benz LK/LN2, MK, NG, LP, O, Unimog ➤ Bosch 0001358024

Генстар
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 243708105
3 903 ₴
Показать оптовые цены+380 (98) 016-43-56
Viber, Telegram, WhatsApp
- +380 (66) 924-07-06Viber
- +380 (93) 675-31-34
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
0001358024 стартер на Mercedes-Benz LK/LN2, MK, NG, LP, O, Unimog — для грузовых автомобилей
Характеристики
| Напруга (V) | 24 |
| Потужність (KW) | 4 |
| Діаметр посадочного місця (mm) | 89 |
| Виліт бендикса | 48 |
| Кількість отворів кріплення без різьби (з різьбою) | 3 (0) |
| Тип редуктора | DD |
| Обертання | CW |
| Кількість зубів | 9 |
| Водонепроникний | No |
| Відстань F (mm) | 236 |
| Відстань G (mm) | 95.5 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O1 (mm) | 128 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O2 (mm) | 89.5 |
| Відстань по центрам отворів кріплення O3 (mm) | 89.5 |
| Довжина K (mm) | 12 |
| Діаметр болта B + (mm) | M10 |
| Діаметр отвору кріплення 1 (mm) | 10.8 |
| Діаметр отвору кріплення 2 (mm) | 10.8 |
| Діаметр отвору кріплення 3 (mm) | 10.8 |
| Діаметр шестерні бендикса | 33.7 |
| Загальна довжина (mm) | 341 |
| Наявність сальника | No |
Кросс номера
| EFEL | 02201,10440,10460,11580,13090,36866 |
| ELSTOCK | 450174,451429,451477 |
| BEHR HELLA | 8EA725973001,8EA012586121,725973001 |
| HC-PARTS | CS120,JS3002,JS3303,CS0120 |
| BOSCH | 0001360022,0001360037,0001360052,0001360065,0001368024,0001368055,0001368062,0001368300,0001368307,0001368309,0986011360,0986012950,0986013490,9000083065,9000143601,0001368043,0001906254,0986013491,B001809254,0001358024,0001360008,0001362065,0001368308,0986013493,9009083065,BX368035,F042S0H006,SR915X,0001360011,0001360034,0001363307,0001368022,0001368035,0001368048,B001816326,F000AL0157,B001816570,0986012953,1986S10105,0986016760 |
| AS-PL | UD16602S,UD16604S,UD03453S,S0002,S0636S,S0799S,S9478LETRIKA,UD807619BOSCHS,UD811963LETRIKAS,S0636BOSCH |
| MAGNETI MARELLI | 943201201010,MSR717,MSRC120,MSN2059,MSR695,MSR727,063523683090,943252201010,943252235010,63206704,063523683,943252235,943252245,063206704010,943252245010 |
| MAHLE | 72735819,11130010,11130230,11130339,11130407,AZJ3113,AZJ3549,AZJ3589,IS0010,IS0230,IS0339,IS0407,AZJ0501,MS191 |
| CASCO | CST10796AS,CST10612AS,CST10612ES,CST10700AS,CST10700GS,CST10612,CST10796 |
| ERA | 13090ERA,220232,220314,220232A,13090,220314A |
| GHIBAUDI | SG0057,JB243708110 |
| KRAUF | STB0120,STB8120,STB0120BW,STB0120MA,STB0120UL,STB0120YN,STB8120UL,STB8120WD,STB9120LC,STB9120TJ |
| AD KUHNER | 10120L,256018,10120K,10120P,101279B,101279P,10120 |
| LUCAS | LRS01885,LRS1885,LRS818,LRS2157,26025200A,LRT137,LRS01809,S0818,LRS00818,LRS02154,LRT00137,26025136A |
| CV PSH | 551002093,551002093011,551002093017,551002093218,551002093016,551002093312,551033103280,551003093,551033103,551002093018,551002093313,551002093510,551570093 |
| REAL | 20401697BN,20401216BN,20401216EL,20401007BN,20401007OE,20401119,20401163,204011631 |
| SANDO | 60107960,6010612,6010700,60106120,60106123 |
| WAI | UNITBOM120649,UNITBOM1206213,18371N,22297BO |
| WOODAUTO | STR50470,STR50404,STR22011,STR22119,MAHMS191,STR60205,STR22020 |
| 3EFFE | STRJ469,STRS140,STRS176,PRSL847,PRSS140 |
| PRESTOLITE | 35261130,35261450,858780,859537,LNS452415,858780GB |
| AINDE | CGB68309,CGB27990 |
| AUTOELECTRO | AES1237,AES8118 |
| CEVAM | 8667,8667R,8827,8853 |
| EAA | EAA121197,EAA121348 |
| EAI | 33358,33378,33892,33482,33522,33569 |
| FRIESEN | 8811360,8817990,8811360F,8812950,8813490,8813490F,2513490,4111360,8811390 |
| LAUBER | 280120,281279,281279M |
| POWERMAX | 88212349 |
| RNL | RNL1349,RNL1799 |
| SIOM | MAV126110,MAV126120,MAV126670,MAV127000 |
| MERCEDES BENZ | 0011517301,11519601,A0011517301,0001816326,0001816570,001151960180,003151040180,003151740180,003151860180,003151880180,004151301,004151590180,004151730180,31510401,31517401,31518601,31518801,3441517401,41515901,41517301,41518601,A001151960180,A003151040180,A003151740180,A003151860180,A003151880180,A004151590180,A004151730180,A3441517401,0011519601,0021510701,0031510401,0031510801,0031511801,0031517401,0031518601,0031518801,0041515901,0041517301,A0011519601,A0021510701,A0031510401,A0031510801,A0031511801,A0031517401,A0031518601,A0031518801,A0041515901,A0041517301,A003151180180,003151080180,003151180180,A003151080180 |
| RENAULT | 5000240884,5001001391 |
| TATA | 261815140102 |
| DELCO | DRS3490N,ZGS00395M13,10479627,19024204,19024225,19024258,DRS1360,DRS2950,DRS3490,DRX67131,19024236 |
| ELMOT | 4010000 |
| IACO | IR8442 |
| JUBANA | JB243708110,243708510,243708110 |
| MJ | CBS120 |
| MESSMER | 220232,220232R,220314,220232A |
| MOTORHERZ | CS120CN,STB0120RB,STB0120WA,STB9120WA,STI0120RB,STP0120RB |
| PERKINS | 2873D301 |
| ZAUFER | 300N10096Z |
| TRANSPO | 18371N,19722N,UNITBOM120649,UNITBOM1206213 |
| LETRIKA | 11130010,11130230,11130339,11130407,AZJ3549,AZJ3589,IS0407,IS1296,AZJ3113,AZJ0501,MS191 |
| WILSON | 91156975N,91156924,91156975 |
| STEYR | 081388024 |
| FARCOM | 103495,103480,104836,106340,103443 |
| EUROTEC | 11011360,11012950,11013490 |
| SCANIA | 1516687 |
| SPIDAN | 1533SP,SP1533,1533 |
| LESTER | 182158,18371 |
| DRI | 325006094,625027094,625030094 |
| SPAREX | 36109 |
| LIEBHERR | 560256508,5602565,6000342 |
| ATL | A71010,A71060 |
| ADI | DEM206 |
| HITACHI | S1262017028 |
| HONDA | SM2502 |
| ELECTROLOG | STR1055SA,STR1069SA,STR1272SA,STR7911SA |
| STABECO | STR368024 |
| CAV | ZB2998001,2998001 |
| ACE | CM18371N |
| AIM | 18371,18371N,SB00302R,SB00364R,SY0065 |
| ANDRE NIERMANN | 1368048,1368307,01368043 |
| ASHDOWN INGRAM | BXS9018 |
| DIXIE | 26067202,TS6047 |
| JOHN DEERE | AT258727 |
| PIC | 1206058D,902385,1206058,1206058A,1206058B,1206067,182158,900312 |
| FAUN | 1701061 |
| MAKO | 063206704000,63206704,MT67MK04,MT68MK04 |
| UNIPOINT | STRH006,F042S0H006 |
| BUTEC | 858780,859537,LNS452415 |
| VALEO | 455528,455529,455618,436086,202058,202080,202077,202060,203015 |
| MONARK | 523037,81368024,81388024,81388309 |
| ISKRA | AZJ0501,MS191,11130010,11130230,11130339,11130407,AZJ3113,AZJ3549,AZJ3589,IS0407 |
| CARGO | 110524,F032110524 |
| MAGNETON | 9124350 |
| MAN | 51262017028,51262017067,51262017101,51262019028,51262019067 |
| REMA PARTS | CS0120,243708105 |
| ANDEL | ANM15710X |
| LOGISTIK | 330272 |
| SIDAT | S24BH0055A2 |
| BOWERS | BSO7053 |
| REMY | 19024204,19024236,10479627,DRX67131,19024258,19024225 |
| DANSK RENOVERINGSINDUSTRI | 625027094,325006094 |
| SUD EST | 33482,33522,33378,33358,33892 |
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | MAN, Renault, Steyr, LIEBHERR, Scania, ТАТА, Mercedes-Benz, FAUN |
| Тип запчасти | Аналог |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Редуктор | Да |
| Тип техники | Грузовой автомобиль |
| Производитель | Bosch |
| Код запчасти | 0001358024 |
- Цена: 3 903 ₴

